PRİM YÖNETİMİ

Anasayfa | Ürünlerimiz | Prim Yönetimi

Patika Prim Yönetimi; şirketiniz stratejik hedefleri ile örtüşen, esnek ve kolay yönetilen bir yapı kurmanız için gerekli tüm özelliklere sahip, farklı sektörlerde kendini kanıtlanmış bir sistemdir:

Esnek: Patika Prim Yönetimi, farklı baz ve hesaplamalarla çalışan hedef verme ve prim hesaplama yöntemlerine uyum sağlar. İçerisindeki, konfigüre edilebilir “Prim Hesaplama Motoru” sayesinde, farklı metadataların tanımlanmasını ve self-servis formül girişi ile prim hesaplamanın her zaman kendi kontrolünüzde doğru sonuçlar verdiğinden emin olursunuz. Prim paket ve plan tanımları yaparak, merkez-saha, yıllık-aylık, satış bazlı-maaş bazlı gibi farklı senaryoları tanımlayabilir ve simüle edebilirsiniz.

Entegre: Prim Yönetiminin ihtiyaç duyduğu; bordro, özlük, çalışan işe giriş/çıkış/transfer/disiplin, performans hedefleri-satış hedef ve gerçekleşen bilgileri, hazır data connector lar ile mevcut İK ve Satış sistemlerinizden kolayca alınır ve “Prim Hesaplama Motoru” tarafından tanımlayacağınız formül ve kurallarla birlikte işlenir. Aynı zamanda, Prim Yönetimi çıktısı olan prim tutarları da, mevcut Bordro sisteminize entegre edilir. Uygulamanın devreye alım süresini önemli ölçüde kısaltan bu özellikler, manuel veri girişini ortadan kaldırır.

Prim Planları: Patika Prim Yönetimi; maaş-satış hedefi-çalışma süresi, performans hedefi bazlı planları destekler. Prim tutarları ise yıllık, aylık, eşit paylaştırmalı, birden çok kez tek seferde hesaplanıp ödeniyor olabilir. Ağırlıklı Hedef Hesaplama, Hedeflerin onaya sunulması, Hedeflerin dondurulması ve açıklanması, prime ulaşımda gelinen nokta ve ilerlemenin gerçek zamanlı takibi, self servis prim takibi gibi iş süreçlerini destekler.

Kurgu: Her şirket, içinde bulunduğu sektör ve rekabet koşullarına göre prim sistemini özelleştirir. Prim sistemi aynı olan iki organizasyona az rastlanır. Patika Prim Yönetimi, esnek ve self servis konfigürasyon seçenekleri ile, taleplerinize uyum sağlar.

İş Akışı: Hedef belirlemeden bordroya değin, prim yönetimi iş akışlarınız, uygulama ekranlarında rol bazlı ekranlar, bildirim e-postaları ve onay süreci ile kolayca yönetilir ve izlenebilir olur.

Olay bazlı kural tanımları: Şirketinize has satış dönemleri, çalışan işe giriş, işten çıkış, departman/mağaza transferi, pozisyon değişimi, disiplin/ceza ve diğer özlük-görev değişimleri, Olay Bazlı altyapı sayesinde kolayca entegre edilir, bu olaylar üzerinden kurgulamalar yapılabilir.

Prim Dashboard: Farklı kullanıcı rollerine yönelik dashboard lar ile, hedefler, gerçekleşen prim ilerleme, departman, bölge veya takım bazlı prim takip ve raporlaması yapılabilir.

Patika Prim Yönetimini, ister Patika Cloud üzerinde kullandığınız kadar ödeyerek, isterseniz kendi sunucularınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için info@patikaglobal.com

ÜRÜNLERİMİZ

+ i-EXPENSE

+ PRİM YÖNETİMİ

+ PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

+ ORBIT ANALYTICS

    HIZLI İLETİŞİM!    *BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ HEMEN ARAYALIM

    E-BÜLTEN ALMAK İÇİN

    HEMEN KAYDOL

    Newsletter Powered By : XYZScripts.com