UZAKTAN DESTEK MERKEZİ

Anasayfa | Hizmetlerimiz | Uzaktan Destek Merkezi

Patika Global Teknoloji, Uzaktan Destek Merkezi ile çalıştığı kurumların, mevcut ERP sistemleri, kurumsal yazılımları ve sistemleri ile ilgili günlük desteğini sağlamakta olup, müşterilerinin canlı sistemlerinde çıkan herhangi bir arıza, özelleştirme isteği ve diğer istekleri anlaşması yapılan SLA yönetimi kapsamında kaliteli bir şekilde sağlıyor. Kurumsal iş süreçlerindeki deneyim ve bilgi birikimiyle kurumların ihtiyaç duyduğu çözüm odaklı bakış açısı ile tam bir çözüm ortağı olarak çalışıyor ve birçok sektörden müşterilerinin farklılaşan ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu esnek IT destek modelleriyle, sistem ve süreçlerin devamlılığını garanti ediyor.

Kurumsal yazılım ve sistemler ile ilgili hataların kontrolü ve çözümü, sistemsel yavaşlamalar için çözüm üretilmesi, iş süreçleri kontrolü gibi müşterinin bildirdiği ya da bildirmediği sistemsel noktalarda kapsamlı bir destek hizmeti sunuyor.

Patika Uzaktan Destek Merkezi, yazılım geliştirme uzmanları, iş analistleri ve test mühendislerinden oluşan uzman ekibiyle farklı sektör ve özelliklerdeki yazılım ve sistemlerini sunduğu yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine uzaktan destek hizmeti veriyor. Çalıştığı kurumlara özel yapılan SLA anlaşmaları ve destek sözleşmeleri kapsamında özel olarak hizmet veren Patika, müşterilerinin IT sistemlerini ve yazılımları ile ilgili günlük operasyon ve destek gereksinimlerini hesaplı ve verimli bir şekilde almalarını sağlıyor.

Patika Uzaktan Destek Merkezi’nin uzman ekibi, müşterilerin uygulama yönetimi, uygulama geliştirme ve sistem yönetimi konularındaki her türlü talebine dünya standartlarındaki hizmet kalitesi ile cevap veriyor. Şirketlerinin ihtiyaçları olduğu anda süreçlere ve teknik konulara çözüm getiren Patika Uzaktan Destek Merkezi anlık olarak sorun gideriyor.

Patika, müşterilerine sunduğu uzaktan destek hizmeti ile müşterilerinin kurumsal sistemlerinden aldığı verimliliği artırmayı ve iş süreçlerini kesintisiz olarak yönetebilmelerini amaçlıyor. Yeni projelerin, canlıya alımı sonrası iş süreçlerinin aksamadan yürümesine olanak tanıyan, şirketlerin stratejik hedefleri doğrultusunda ilerleme sağlayan iyileştirilmiş uzaktan destek hizmetleri sunuyor.

Müşterilerine sunduğu kesintisiz ve iyileştirilmiş destek ihtiyacının yanı sıra müşterilerden gelen sistem iyileştirme ihtiyaçlarını da sorunsuz şekilde gerçekleştiriyor.

UZAKTAN DESTEK MERKEZİ

    HIZLI İLETİŞİM!    *BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ HEMEN ARAYALIM

    E-BÜLTEN ALMAK İÇİN

    HEMEN KAYDOL

    Newsletter Powered By : XYZScripts.com