UYGULAMA GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Anasayfa | Hizmetlerimiz | Uygulama Geliştirme Hizmetleri

İş gereksinimlerine ve stratejisine dayalı herhangi bir özel yazılım ihtiyacı olan kurumlara özellikle Java ve .NET alanında uzman yazılım geliştirme ekibi ile müşteri gereksinimini karşılamak için esnek çözümü tasarlamak ve sunmak konusunda deneyimli olan Patika Global Teknoloji, şirketinize de büyümesi ve arzu ettiği dijital dönüşümü gerçekleştirmesi için gerekli desteği vermeye hazır.

Şirketlerin özellikle mobil dünyadaki varlığını özelleştiren web ve mobil uygulamalar da dijital dönüşümde önemli rol oynuyor. Patika’nın kurumsal uygulama geliştirme hizmeti, kurumlar için arka planda çalışan kurumsal kaynak yönetim yazılımlarıyla (ERP) sorunsuz şekilde bütünleşen web uygulamaları ve mobil yazılım geliştirmeyi kapsıyor. Bu kapsamda iş gereksinimleri ve stratejiye uygun her türlü özel yazılım geliştirilebilen Patika’nın yazılım geliştirme ekibi kurumların ihtiyaçlarına uyacak ve esnek yapıda yazılım geliştirmek konusunda uzmandır.

Deneyimli ekibiyle değişik platformlarda uygulama geliştiren Patika, kurumun her tür talep ve ihtiyacına yönelik uçtan uca çözümler sunuyor. Kuruma özel çalışılan uygulama ve arayüz tasarımları kurumun istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturan Patika, tasarım aşamasından uygulama ve destek hizmetlerine kadar tam kapsamlı bir yazılım geliştirme hizmeti veriyor. Projenin tamamını uzmanlarımız tarafından yapılan analiz edilerek, kuruma özel oluşturulan uygulama hizmetinin tüm beklentilerinizi karşılaması garanti ediliyor.

TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

+ IoT – INTERNET OF THINGS

+ UYGULAMA GELİŞTİRME HİZMETLERİ

    HIZLI İLETİŞİM!    *BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ HEMEN ARAYALIM

    E-BÜLTEN ALMAK İÇİN

    HEMEN KAYDOL

    Newsletter Powered By : XYZScripts.com