ORACLE için Esnek Yapısal Dönüşüm

Anasayfa | Blog | Oracle Migration Projeleri için Doğrudan Geçiş Yolu: Eprentise

Oracle için Esnek Yapısal Dönüşüm

Büyük global organizasyonlarda ve çapraz endüstrilerde satın almalar, devralmalar, çoklu ERP iş grubu, yasal muhasebe defterleri, faaliyet birimlerinin birleştirilmesiı veya yeni teknolojik altyapılara geçiş gibi nedenlerle yapısal geçişler ve dönüşümler gerekebiliyor.

Bu durum, organizasyonlar için oldukça kapsamlı, uzun zaman alacak, sayısız teknik danışmanın ve proje ekiplerinin çalışacağı, yeniden uygulama ve geliştirmeler gerektiren karmaşık bir yapısal dönüşüm projesi anlamına geliyor.

Peki, Oracle EBS müşterileri için öyle bir çözüm var ki, organizasyonunuzun bu yapısal dönüşüm sürecinde proje zaman çizelgelerini ve maliyetlerini düşürerek BT ​​yöneticilerinin projeyi daha verimli bir şekilde yönetmesine olanak tanıyacak, yeniden implementasyona gerek bırakmayacak desek?

Üstelik bu çözüm sayesinde, bir değişikliğin binlerce tabloyu etkileyebileceği dönüşüm projelerinde, tarihsel veri kaybına uğramayacaksınız ve %100 veri bütünlüğünü koruyacaksınız desek?

Eprentise Nedir?

Geleneksel migration, entegrasyon veya dönüşüm projelerinden farklı bir yaklaşımla Oracle EBS kullanıcısı büyük organizasyonların yapısal dönüşümlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları çözen Eprentise, 4 farklı aşama ile dönüşümü hızlandırıyor.

Eprentise’in 4 iş dönüşümü yazılımı ürün grubu:

Konsolidasyon (Consolidation), bir veya daha fazla, farklı yapılandırılmış veritabanı, iş grubu, yasal muhasebe defteri, faaliyet birimi veya envanter organizasyonunu tek, tam işlevli bir uygulamada birleştirir ve uyumlu hale getirir.

Elden çıkarma (Divestiture), tamamen bağımsız bir şirket oluşturmak için, şirket kurulumlarının ve tarihsel verisinin bir bölümünü ayırırken veya satarken verileri filtreler, sınırlı bir veri kümesine sahip elden çıkarılmış şirket için hemen kullanılabilir, yeni bir ERP ortamı oluşturur.

FlexField, hesap esnek yapınızı, migration’a gerek kalmadan değiştirmenize olanak tanır.

Yeniden yapılanma (Reorganization), herhangi bir konfigürasyonu veya kurulumu tüm ilgili finansal ve diğer modül hareketlerini değiştirir veya taşır. Yeniden yapılanma geniş bir kategoridir ve organizasyon birimlerini, defterleri, envanter organizasyonlarını, tüzel kişilikleri birleştirmek veya ayırmak için yazılım çözümleri içerir. (takvim değişiklikleri, para birimi değişiklikleri vb.) Reorganization Yazılımı, yeni düzenleme veya yasal değişikliklere uyumluluk, yeni organizasyon yapılarına, yeni pazarlara giriş ve birleşme, satın alma veya elden çıkarma işlemlerini desteklemek için kullanılır.

Eprentise Dönüşüm Çözümü Neler Sağlar?

Karmaşık transformasyon ihtiyaçları, tipik dönüşüm yaklaşımı ile karşılanamaz çünkü; farklı sistemler arasındaki veriler, basit haritalamaya uygun değildir. Değişiklik temeldeki veritabanı yapısı üzerindeki etki sürecini karmaşıklaştırır ve kullanıcılar ve mühendisler genellikle bu karmaşık sorunların farkında değildir. Değişiklikler binlerce tabloyu ve sütunu etkileyebilir.

Eprentise, farklı sistemler arasındaki geçişi tipik bir yaklaşımın ötesinde, tüm senaryolara uygun şekilde gerçekleştirir. Eprentise:

➢ Veritabanı bütünlüğünün korunmasını sağlar.

➢ Tutarlı verilerin nihai teslimini sağlar.

➢ %100 doğru, tarihsel, finansal (ve diğer) işlem setleri sağlar.

➢ Çeşitli durumları destekleyebilir (birleşme ve devralmalar, elden çıkarmalar vb.).

➢ Daha yüksek veri kalitesi sağlar.

➢ Tekrarlanabilir süreç riski azaltır.

Eprentise, yapısal dönüşümlerde tutarlılık ve eksiksizlik sunar. Birçok global şirketin yapısal dönüşümlerinde yararı kanıtlanmış olan Eprentise, önceden hazırlanmış senaryolarla riskleri azaltır ve geçişleri hızlandırır. Eprentise:

➢ Kodlama hatalarını ortadan kaldıran, gereken değişiklikleri uygulamak için dinamik olarak oluşturulur.

➢ Kural yürütme motoru, özel kodlama ve hata işlemenin zamanından, maliyetinden tasarruf sağlar ve veri bütünlüğünden ödün verme riskini azaltır.

➢ Kuralların tanımı, tasarımı ve yeniden kullanımını sağlar.

➢ Gereksinimler değiştikçe modelleme senaryolarına izin verir.

➢ Proje zaman çizelgelerini ve maliyetlerini düşürerek BT ​​yöneticilerinin projeyi daha verimli bir şekilde yönetmesine olanak tanır.

➢ Doğruluğu ve öngörülebilirliği artırır.

Eprentise yazılımı, 200 milyar dolardan fazla bütçeli birleşme, satın alma ve elden çıkarma anlaşmalarını desteklemek için başarıyla kullanıldı. Ortak iş sorunlarına ve benzersiz bir yaklaşıma sahip yazılım, birçok Fortune 50 şirketinde %100 müşteri memnuniyeti sağladı.

Yapısal dönüşüm projeleri için çok daha düşük uygulama maliyeti yıllarca kullanımdan geliştirilen benzersiz bilgi seti sunan Eprentise, kanıtlanmış teknolojisiyle rakipsiz bir seçenek sunuyor.

Veritabanı bütünlüğünü ve tüm geçmişi korumak, risklerinizi azaltmak ve proje sürelerinizi kısaltmak, kalifiye danışman ihtiyacını ortadan kaldırmak için Eprentise ile mutlaka tanışın.

İletişim: info@patika.com

Newsletter Powered By : XYZScripts.com