Oracle Discoverer’dan Orbit Analytics’e Geçiş

Anasayfa | Blog |

Orbit Analytics’e Geçiş

 

Henüz Oracle Discoverer’ı Oracle E-Business Suite (EBS) için yeni bir raporlama platformuyla değiştirmediyseniz hemen harekete geçin ve Orbit ile, self servis raporlama, kullanıcı dostu veri görselleştirmeleri ve gelişmiş etkileşimli analitik gibi yeni işlevlerden yararlanırken EBS yatırımınızı koruyun.

  • Orbit, sorunsuz raporlama ve eksiksiz Discoverer geçişi ve değişimi için Oracle EBS ile entegre olur.
  • Orbit, tüm Discoverer raporlarını dönüştürerek hızlı değer elde etme süresi sağlayan bir Oracle Discoverer geçiş asistanı ile birlikte gelir.
  • Orbit, raporlarınızı otomatik olarak dönüştüren ücretsiz bir Oracle Discoverer geçiş sihirbazı içerir, böylece yeni bir raporlama sistemine geçtiğinizde bunlara erişimi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz
  • Oracle Discoverer raporlama aracınızı değiştirdiğinizde operasyonlarınızı beklemeye almanıza gerek yoktur.

 

Oracle Discoverer Raporlarının Otomatik Olarak Dönüştürülmesi

 

Oracle Discoverer raporlama aracınızı değiştirdiğinizde operasyonlarınızı beklemeye almanıza gerek yoktur. Orbit, tüm Discoverer raporlarını dönüştürerek hızlı değer elde etme süresi sağlayan bir Oracle Discoverer geçiş asistanı ile birlikte gelir.

Oracle Discoverer Kullanım Ömrünün Sonuna Ulaştı

30 Haziran 2017 itibarıyla Oracle, Discoverer için genişletilmiş desteğini sonlandırmıştır. Ve Oracle’ın yeni özellikler veya ürün geliştirmeleri sunmasının üzerinden neredeyse on yıl geçti. Oracle artık hata düzeltmeleri ve yamaların yanı sıra Oracle ürünleri, web tarayıcıları veya işletim sistemleri için sertifika sağlamayacaktır.

Henüz Oracle Discoverer’ı Oracle E-Business Suite (EBS) için yeni bir raporlama platformuyla değiştirmediyseniz, kendinizi riske atmış olursunuz. Eski teknolojiye güvenmek sizi hatalara ve güvenlik tehditlerine maruz bırakabilir ve internet tarayıcınızın yükseltilmesi gibi en basit değişiklikler, Discoverer raporlarınızı erişilemez hale getirebilir. Görev açısından kritik raporlara erişimi kaybetmek, iş operasyonlarınızı ciddi şekilde etkileyebilir.

Şimdi yeni bir raporlama aracına geçme ve en iyi Oracle Discoverer değişimini keşfetme zamanı.

Çoğu kurumsal raporlama ve iş zekası aracı, son kullanıcı dostu değildir ve Oracle EBS ile kolayca entegre olmaz. Oracle Business Intelligence Enterprise Edition (OBIEE) gibi Oracle ürünleri bile Discoverer raporlarını dönüştürmek için bir yol sağlamaz. Ayrıca, kullanmak için teknik uzmanlık gerektirirler; bu, bir raporu her oluşturmak veya değiştirmek istediğinizde BT’den yardım istemeniz gerektiği anlamına gelir.

Orbit, sorunsuz raporlama ve eksiksiz Discoverer geçişi ve değişimi için Oracle EBS ile entegre olur. Orbit, Oracle EBS içine yerleştirebileceğiniz operasyonel ve geçici bir raporlama çözümüdür. Orbit ile, self servis raporlama, kullanıcı dostu veri görselleştirmeleri ve gelişmiş etkileşimli analitik gibi yeni işlevlerden yararlanırken EBS yatırımınızı koruyabilirsiniz.

 

Oracle Discoverer Değişimimiz, EBS ve Diğer Kurumsal Verilerden Daha Fazla Değer Sağlıyor

 

Önemli Zaman ve Paradan Tasarruf Edin

Pazarda Oracle EBS raporlama araçları olduğunu iddia eden birçok çözüm var. Ancak bu raporlama araçlarının çoğu, Oracle EBS ile kolayca entegre olmaz. Bu, Discoverer raporlarınızın taşınmasını yavaş ve zahmetli bir süreç haline getirir.

Çoğu araçla, yüzlerce, hatta binlerce raporu manuel olarak taşımanız ve son kullanıcı katmanınızı (EUL) yeni platformunuzla uyumlu bir biçime dönüştürmeniz gerekir. Discoverer raporlarınızın sayısına bağlı olarak, bu süreç özel bir uzman ekibi tarafından yürütüldüğünde birkaç aydan birkaç yıla kadar sürebilir.

Orbit, raporlarınızı otomatik olarak dönüştüren ücretsiz bir Oracle Discoverer geçiş sihirbazı içerir ve böylece yeni bir raporlama sistemine geçtiğinizde bunlara erişimi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Detaylı bilgi için deneyimli ekibimizle iletişime geçin.

İletişim: info@patika.com

Newsletter Powered By : XYZScripts.com