PATİKA I-EXPENSE

Anasayfa | Ürünlerimiz | i-Expense

Geleneksel Yöntemlerde:

 • Manuel masraf girişi, standartlaştırılmamış ve kontrolsüz formlar ile yapılır.  Çalışanlarınızın gereğinden fazla zamanı alır.
 • Çalışanların, basılı masraf formunu muhasebe birimine iletmesi gerekir.
 • Masraf onayları, sadece gözle kontrol ile email veya basılı forma imza ile alınır.
 • Muhasebe biriminin kontrolü yine riskli ve uzun sürer.Şirket politikalarına aykırı masrafların oluşmasının önüne geçmek zordur.
 • Masraf formlarının, çalışanlar tarafından geç veya yanlış girilmesi, finansal güçlükleri beraberinde getirir.
 • Masraf formlarının, onay süreçlerinin takibi mümkün değildir.
 • Çalışan masraflarının tüm bu nedenlerle geç ödenmesi, çalışan motivasyonunu olumsuz etkiler.

PATİKA i-EXPENSE ÖZELLİKLERİ

Desktop Self Servis Masraf Girişi: Şirketiniz masraf giriş kurallarına göre modifiye edilebilen esnek tek sayfa arayüz ile, masraf girişleri hızlıca yapılır. Gider Tipleri ve hesapları, muhasebe modülü ile entegre yapıda kurgulanabilir. Gider hesabının otomatik doğru oluşması sağlanır. Fiş-fatura görüntüleri tek tıkla yüklenir, onay süreci boyunca görüntülenir ve sistematik bir şekilde arşivlenir.

Mobil Uygulama ile Masraf Girişi: Dilerseniz, mobil uygulama üzerinden de masraf girişi mümkündür. Fiş-fatura-makbuz fotoğrafları direkt uygulamaya yüklenir, masraf detayları girilir ve onay süreci siz dışardayken de başlatılabilir.

Masraf Tipi Güvenliği: Departman bazlı masraf tipleri kurgulanabilir. Böylece çalışanlarınız, yalnızca izin verilen masraf tiplerine giriş yapabilirler.

Şirket Politika Kontrolleri: Aylık, Yıllık, Para Birimi bazında kontroller, Belgesiz masraf kısıtları veya şirketiniz prosedülerine uygunluğun otomatik kontrol altında tutulup raporlanabildiği bir çözümdür.

Esnek Onay Süreçleri: Onay süreçleri, şirketiniz gereksinimlerine uygun bir şekilde kurgulanabilir, değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olabilir.

Muhasebe Denetim Mekanizması: Masrafların, para birimi, masraf hesabı, masraf merkezi kontrolü vb. kontrolleri yapabilecekleri form ve bildirimler, muhasebe iş biriminiz üzerindeki iş yükünü %90’a varan seviyede azaltacaktır.

Ön Muhasebe (Borçlar) Entegrasyonu: Borçlar Muhasebesi ve Genel Muhasebe modülleriniz ile tam entegre bir çözümdür.

Raporlama ve Bildirimler: Takip, Kontrol ve Onay Süreci Raporları uçtan uca izlemeyi mümkün kılar.

ORACLE i-EXPENSE ALTERNATİFİ OLARAK PATİKA i-EXPENSE

Patika i-Expense ile; aktif 10 bin+ kullanıcı sayısı ve orta-büyük ölçekli şirketlerdeki başarılı uygulamalarıyla, çalışan masraf süreçlerinizi yeniden dizayn edin. Başta Oracle E-Business Suite olmak üzere mevcut finans sisteminizle entegre olabilen altyapısıyla, self-servis masraf yönetimini kısa sürede hayata geçirin.

Patika i-Expense ile, Oracle standart modül lisans bedeli ve masraf başına talep edilen ücretleri ödemezsiniz.

Lisanslama Modelimiz ve diğer sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

3rd Party Masraf Yönetim Çözümleri Oracle i-Expense Patika i-Expense
Entegrasyon ERP Sisteminizle yeni entegrasyonların yazılmasını gerektirir. Ekstra maliyet getirir ve implementasyon süresini artırır. Oracle AP ve GL modülleri ile full entegredir. Oracle AP ve GL modülleri ile full entegredir.  Oracle EBS Versiyonu, OAF ve ADF kullanır.
Esneklik /
Güvenlik
Şirketiniz masraf giriş kurallarına özel ekran ve esnek süreçlere sahip değildir Standart modül, gider tipi güvenliği ve modifiye edilebilir ekranlara sahip değildir. Masraf girişi, Ekranlar, kurallar ve kontroller şirketiniz yapısına göre kurgulanabilir
Lisans /
Maliyet
Entegrasyon ve Geliştirme maliyetleri yüksektir. Sürpriz maliyetler ortaya çıkar. Tek seferlik lisans ve masraf raporu bazında USD bazlı fiyatlama yüksek maliyetlere katlanmanıza yol açar. Ekonomik ve basit lisanslama modelimiz için lütfen bizle irtbata geçin.

ÜRÜNLERİMİZ

+ i-EXPENSE

+ PRİM YÖNETİMİ

+ PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

+ ORBIT ANALYTICS

  HIZLI İLETİŞİM!  *BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ HEMEN ARAYALIM

  E-BÜLTEN ALMAK İÇİN

  HEMEN KAYDOL

  Newsletter Powered By : XYZScripts.com