ORACLE EBS UPGRADE UYGULAMALARI

Anasayfa 

Neden Oracle EBS 12.2.9 sürümüne geçmelisiniz?

 • Oracle, EBS 12.1 ve 12.1.3 sürümleri için Aralık 2021’e kadar birincil desteği durduracak ve bu, bakım maliyetlerinde artışa neden olacak.
 • Sürüm 12.2.9 ile gelen yeni özelliklere, işlevlere, geliştirmelere, hata düzeltmelerine ve uygulamalara erişimle iş performanısınız artacak.
 • Uygulama kullanımını ve iş verimliliğini artırmak için en son teknolojiden yararlanabileceksiniz.
 • Özelleştirmeleri kullanımdan kaldırarak ve standart iş süreçlerini düzenleyerek düşük maliyetli uyumluluk sağlayabileceksiniz.
 • Patch (Yama) hata süresini azaltabilecek ve sistem kullanılabilirliğini artırabileceksiniz.

Oracle EBS Upgrade Projelerinde Bilinçli Karar

Kuruluşunuz için yükseltmeyi değerlendirmek için kritik olan her yönü düşünürüz. Dikkate alınması gereken faktörler, destek zaman dilimleri, işlevsel yeterlilikler, teknik altyapı ve birincil iş ihtiyaçlarıdır. Bu yönler, en uygun yükseltme stratejisinin tanımlanmasına yardımcı olan karmaşık ve birbirine bağlı olma eğilimindedir.

Oracle E-Business Suite’i yükseltmek için En İyi Uygulamaların (Best Practices) tek seferlik bir çözüm olamayacağına, benzersiz iş gereksinimleri ve zorlukları göz önünde bulundurularak her kuruluş için özelleştirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Oracle E-Business Suite’i desteklemek ve ilerletmek veya Oracle Cloud Infrastructure’a geçmek için bilinçli bir karar vermenize yardımcı oluyoruz.

Yükseltmeyle İlgili Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar

S: EBS 12.2.x’ten 12.2.9’a doğrudan bir yükseltme yolu var mı?

C: Evet. Sürüm 12.2.x müşterileri 12.2.9’u doğrudan ortamlarına uygulayabilir. EBS 12.2.9 çevrimiçi bir yamadır, bu nedenle mevcut Sürüm 12.2.x sistemi çalışırken uygulanabilir.

S: Sürüm 12.1’den sürüm 12.2.9’a doğrudan bir yükseltme yolu var mı?

C: Hayır. Sürüm 12.1 müşterilerinin, 12.2.9’u uygulamadan önce Sürüm 12.2’ye yükseltmeleri

S: Sürüm 12.0’dan sürüm 12.2.9’a doğrudan bir yükseltme yolu var mı?

C: Hayır. Sürüm 12.0 müşterileri, 12.2.9’u uygulamadan önce Sürüm 12.2’ye yükseltmelidir.

S: EBS 11i’den 12.2.9’a doğrudan bir yükseltme yolu var mı?

C: Hayır. Sürüm 11i müşterileri, 12.2.9’u uygulamadan önce Sürüm 12.2’ye yükseltmelidir.

Örnek projemize göz atın: MLP Care’de Oracle EBS upgrade

15 ilde 30 hastanesiyle sektörüne yön veren en büyük sağlık grubu MLP Care’de Oracle EBS upgrade projemizi başarıyla gerçekleştirdik. Oracle EBS ve veritabanı versiyon yükseltmesini kapsayan proje ile, Oracle EBS versiyonu 12.2.9’a, veritabanı versiyonu da 19c’ye çıkarıldı.

Yapılan son güncellemelerle birlikte; Medical Park ve Liv Hospital markalarını bünyesinde bulunduran MLP Care grubu, Oracle EBS 12.2.9 ile gelen yeni özellikler ve geliştirmeler, modern iş modelleri için destek, kullanıcı arabirimi modernizasyonu ve artan operasyonel verimlilik dahil olmak üzere tüm güncelleme avantajlarından yararlanıyor.

Oracle EBS Upgrade ihtiyaçlarınız için hemen bize ulaşın.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

+ ORACLE ERP UYGULAMALARI

+ DİJİTAL DÖNÜŞÜM

+ E-DÖNÜŞÜM
  E-BÜLTEN ALMAK İÇİN

  HEMEN KAYDOL

  Newsletter Powered By : XYZScripts.com