Eprentise Yazılımı BT Ekiplerine Nasıl Yardımcı Olur?

Anasayfa | Blog |

Oracle EBS geçişlerinizde yeniden uyarlamaya gerek bırakmadan zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan eprentise yazılımı IT ekiplerinizin işini kolaylaştırıyor.

Eprentise yazılımı, işletmenizin ihtiyaç duyduğu sonuçları hızlı bir şekilde almanızı, BT’yi işletmeyle uyumlu hale getirmenizi ve işletmeyi sürekli değişen küresel iş ortamıyla uyumlu hale getirmenizi sağlıyor.

IT ekipleri, Oracle EBS geçişlerinde veri bütünlüğünü korumak, yeni kodlamalar yapmak, yeniden uyarlama için daha fazla kaynak kullanmak gibi birçok maliyet konusunu eprentise yazılımı sayesinde elimine edebiliyor ve kaynakları daha efektif kullanabiliyor.

 

Faydalar

  • Artan verimlilik, proje zaman çizelgelerini, maliyetleri azaltır ve sonuçların doğruluğunu artırır.
  • Yeniden uygulama yok, geçiş komut dosyası yok ve geçmiş kaybı yok.
  • Veri kalitesinin uygulanması, gereksiz veri ve süreçleri ortadan kaldırır.
  • Azaltılmış verit tabanı ayak izi, gelişmiş performans, geliştirilmiş bakım kolaylığı ve daha düşük depolama maliyetleri ile sonuçlanır.
  • Donanım, lisanslar ve bakım dahil olmak üzere azaltılmış işletme giderleri.
  • Oracle E-Business Suite’inizin (EBS) Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) ve artan Yatırım Getirisi (ROI).

Nasıl çalışır?

Eprentise yazılımı, ister birden fazla EBS örneğini konsolide ediyor, isterse konfigürasyonları değiştiriyor veya verileri ayırıyor olsun, Oracle E-Business Suite’te (EBS) herhangi bir değişikliğe izin verir. Kullanıcı, hedef veri yapısını tanımlar (yani, mevcut bir örnek veya mevcut bir defter veya OU veya envanter organizasyonu veya yeni bir takvim, yeni bir esnek alan, vb.) eprentise Software, kaynak ve hedef arasındaki farkı analiz eder ve kopyalanacak kodu otomatik olarak oluşturur. Eprentise ile filtreleyin, değiştirin, taşıyın ve kaynak verileri hedef yapıya birleştirin. Temel bir eprentise motoru (Meta Veri Analizi), veri yapılarını, ilişkileri ve diğer veritabanı nesnelerini analiz eder.

Meta Veri Analizi tamamlandıktan sonra, kaynak verileri istenen hedef veri yapısına kopyalamak, filtrelemek, değiştirmek, taşımak veya birleştirmek için gereken kodu oluşturmak için kural şablonları kullanılır. Bu süreçte kaynak ve hedef karşılaştırılacak, çatışmalar çözülecek, uygulanan standartlar ve iş süreçlerindeki farklılıklar uzlaştırılacaktır.

Eprentise yazılımı, kaynak ve hedef arasındaki boşlukları otomatik olarak tanımlar, çözer ve veri bütünlüğünü korumak için değişiklikleri doğru sırayla uygulayarak iş süreçleriyle uyumlu eksiksiz, tutarlı ve doğru veriler sağlar.

Eprentise ile istenen sonuçlara ulaşılana kadar kurallar gerektiği kadar revize edilebilir. Yazılım yeniden kullanılabildiğinden ve öğrenilen tüm kuralları bir bilgi tabanında tuttuğundan, sonuçları bir işletmenin diğer bağlamlarında veya iş birimlerinde minimum maliyetle ve minimum sürede çoğaltma imkanı sunar.

Detaylı bilgi için deneyimli ekibimizle iletişime geçin.

İletişim: info@patika.com

Newsletter Powered By : XYZScripts.com