BİZ KİMİZ ?

Anasayfa | Hakkımızda | Biz Kimiz ?

Patika Global Teknoloji, kurumsal büyüklükteki şirketlere çözüm üretmeye odaklanan bir teknoloji danışmanlık ve çözüm şirketidir. Kurumların dijital dönüşüm yolculuğunda, mevcut teknolojilerini analiz ederek yeni gelişim alanlarını ve bu alanlara uygun yöntemin belirlenmesinde bilgi birikimi ve teknolojik donanımıyla 2011 yılında beri hizmet veriyor. Kurumsal firmaların teknolojinin son yeniliklerine adapte olmasını sağlayan profesyonel yazılım çözümleriyle Patika Global Teknoloji, kurumlara dijital dönüşüm yolculuğunda yol gösterici ve uygulayıcı olma görevini yıllardır başarıyla sürdürüyor.

Şirketlerin dijitalleşmesinde yazılımın gücü yadsınamaz. Bir işletmenin tüm operasyonel faaliyetlerinin dijital ve elektronik ortamdan yönetilmesini, iş süreçlerinin birbirine entegrasyonunu ve tüm bu süreçlerin senkronize yönetilmesini sağlayan yazılım ürünü ERP (Enterprise Resource Planning), şirketler için modernizasyonun ve dijitalleşmenin önemli bir parçasını oluşturuyor.

Patika, şirketlerin iş süreçlerinde verimliliği artıran dijital dönüşüm süreçlerini başarıyla yönetmesi için ERP ekosisteminde küresel ölçekte öncü, tecrübeli ve söz sahibi olan Oracle ERP uygulamaları ve teknolojileri konusunda uzman kadrosuyla yolculuğuna başladı. Oracle ERP ve teknoloji ekosistemi ile ilgili derin bir uzmanlığa sahip finans, tedarik zinciri, lojistik ve insan kaynakları yönetimi alanlarında önde gelen deneyimli danışmanlarla çalışıyor. Yıllar içerisinde gerçekleştirdiği yatırım ve ortaklıklar ile uçtan uca dijital dönüşüm gerçekleştiren bir sağlayıcı olan şirketin danışman kadrosunda firmalara iş süreçleri tasarımı, yönetimi ve teknoloji geliştirme konularında yardımcı olan fonksiyonel ve teknik danışmanlar da yer alıyor.

Oracle ERP ekosisteminde sağlık, finans, üretim gibi sektörlerden kurumsal firmalara bilgi birikimiyle danışmanlık yapan şirket, yerinde AR-Ge akreditasyonuna hak kazanarak yeni girişimleriyle IoT (Nesnelerin Interneti) ve beacon teknolojileri konusunda kendi teknolojisini üretmeye başladı. İnsan kaynakları yazılımlarından kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi ile SaaS (Software as a service) platformlu ‘İnsan Kaynakları İş Uygulamaları’nın geliştirilmesi üzerine de çalışmalarını sürdürüyor. Teknoloji danışmanlığı, AR-GE ve yazılım geliştirme firması olan Patika, şirketlerin ticari operasyonlarında dijitalleşme anlamına gelen e-dönüşümündeki en yaygın uygulamalarda da hizmet veriyor. Şirketlerin kullandığı otomasyon veya ERP sistemlerini Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) koyduğu tüm kural ve mevzuatlara yüzde yüz uyum ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye uygulamalarına entegre hale getiriyor.

HAKKIMIZDA

+ BİZ KİMİZ ?

+ KARİYER

+ REFERANSLAR

  HIZLI İLETİŞİM!  *BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ HEMEN ARAYALIM

  VARLIKLARIMIZ

  IoT - ARGE MERKEZİ

  Beacon teknolojileri konusunda özelleştirilmiş teknolojiler ve ERP entegrasyonları

  UZAKTAN DESTEK MERKEZİ

  Kurumsal uygulama ve sistem yönetimi operasyonlarını verimli bir şekilde basitleştiren ve maliyetlerinizi düşüren hizmet modeli

  ÜRÜNLER

  Yazılım geliştirme ve dizaynı alanında 15 yılın tecrübe ve birikimini yansıtan güçlü ürün ailesi

  BT UZMAN VE DANIŞMAN AĞI

  Yetenekli ve tecrübeli BT uzman ve danışmanlarına hızlı ulaşım

  YETENEKLERİMİZ

  yeteneklerimiz
  Newsletter Powered By : XYZScripts.com